Štítek regulované nájemné

Někdy též deregulace nájmu je slovní pojem, díky kterému není možné jednostranně zvyšovat nájemné. Pronajímatel a nájemce se na zvýšení či ponechání nájemného musejí dohodnout společně, v jiném případě bude platit tzv. tržní nájemné

Související obsah

Související štítky

Související zprávy

  • Jak na příjmy z pronájmu v daňovém přiznání
    Termín podání daňového přiznání se nám pomalu blíží. Své příjmy nebudou danit jen OSVČ, ale i někteří zaměstnanci a samozřejmě všichni, co mají zisky plynoucí z pronájmu. Jakým způsobem?
  • Jak budou vypadat ceny pronájmů v roce 2018?
    Na vlastní bydlení má čím dál méně lidí. Plno z nich proto minimálně do začátku volí pronájem. Pokud budete v blízké době také nějaký hledat, pojďte se s námi podívat na aktuální průměrné nájemné.
  • Kdy hradí drobné opravy bytu nájemce?
    V tomto článku se zaměříme na život pronajímatelů a nájemců dle právních vztahů upravených zákonem s ohledem vymezení drobných oprav v bytě. Které drobné opravy v bytě hradí nájemce? Kde a jak jsou drobné opravy v bytě stanoveny? Jaká je hranice maximální výše úhrad za drobné opravy?
  • Report z pražské burzy (Fio)

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.