Štítek riziková skupina

Při sjednávání úrazové pojištění jste zařazení do tzv. rizikové skupiny. Ta vypovídá o rizikovosti vaší práce. Jaké je ve vašem zaměstnání riziko zranění, onemocnění či jiných zdravotních následků. Právě od této rizikové skupiny se bude odvíjet vaše platba pojistného, protože s rizikem samozřejmě roste cena. Obecně platí, že čím vyšší riziková, tím vyšší riziko.

Související obsah

Související štítky

Související zprávy

 • Na jaké bonusy vás lákají sázkové kanceláře?
  Jaké odměny a bonusy nabízejí jednotlivé české sázkové kanceláře? Jaké jsou jejich podmínky? A kde nemusíte vložit ani korunu?
 • Jak pořídit nemovitost v exekuci?
  Koupit nemovitost od vlastníka společně s exekucemi je velký risk, protože nikdy nemáte jistotu, který dluh na vás vyskočí. Ale tento risk může přinést zisk v podobě levně získané nemovitosti. Jak na tento nákup? A na co si dát pozor?
 • Jsou Češi investiční "konzervy"?
  Češi jsou při investování známí svoji konzervativností a vyhlédavají minimální riziko, které s sebou nese nízký úrok. Do čeho Češi nejvíce investují? Jaký očekávají úrok? Jaké jsou trendy v investování? Jak se liší investování dle pohlaví, věku a vzdělání?
 • Odškodnění újmy na zdraví za lyžařský úraz
  Zima je konečně tady a na hory vyrážejí tisíce lyžařů. Bohužel s tímto sportem jsou rovněž spojeny úrazy na sjezdových tratích a následné spory o odškodnění způsobené újmy na zdraví. Dnešním tématem bude odškodnění újmy na zdraví za lyžařský úraz.
 • Jak zdaňují studenti výdělečnou činnost?
  Představte si situaci, že jste byli šest měsíců studentem VŠ, 10 měsíců provozovali samostatnou výdělečnou činnost (červenec, srpen přerušená činnost), přihlásili se na Úřad práce a za dva měsíce dostali příspěvek v nezaměstnanosti a příspěvek ze sociální péče. Od září jste začali pracovat. A teď se ptáte, kam zahrnout  tyto příspěvky v daňovém přiznání za rok 2001...