Štítek ukončení leasingu

Řádné ukončení leasingu nastává uplynutím podmínek sjednaných ve smlouvě, musí být zaplaceny všechny leasingové splátky, splacena zůstatková cena movité věci a musí uplynout doba, na kterou byla smlouva podepsaná. Pokud chcete ukončit leasingovou smlouvu předčasně, tak musíte doplatit veškeré splátky a další náklady, které leasingové společnosti s tímto vzniknou.

Související obsah

Související štítky

Související zprávy

 • Co je dobré vědět o operativním leasingu?
  Rádi byste si zkusili vzít auto na operativní leasing, ale bojíte se, že se vám nevyplatí? Možná se budete divit, ale pronájem automobilu je v Česku stále oblíbenější.
 • Matula: Obnovení zájmu o leasing přichází ze západu
  Oživení ekonomiky vedlo v loňském roce k růstu poptávky po většině nebankovních finančních produktů, mezi které především patří leasing osobních vozidel a spotřebitelské úvěry, uvedl Jiří Matula v rozhovoru pro Finance.cz.
 • Je leasing na ústupu?
  Nový zákon o spotřebitelském úvěru platný od začátku roku začíná mít reálné dopady i v oblasti leasingu pro soukromé osoby. Tři ze čtyř největších leasingovek už jej přestaly nabízet.
 • US trhy před otevřením
  Americké akciové trhy pravděpodobně otevřou mírně růstově. Velmi důležité pro další vývoj pak bude ohlášení hodnoty spotřebitelské důvěry v 16:00 za měsíc červen. Dnes také zahajuje jednání Federal Open Market Committee (FOMC), které potrvá dva dny a mělo by skončit rozhodnutím o úrovní úrokových sazeb (zde se neočekává žádná změna a sazby by měly zůstat na úrovni 1,75%).

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.