Štítek ccs

CCS Česká společnost pro platební karty je společnost s ručením omezením, která je největším poskytovatelem tankovacích karet a také služeb sloužící k monitoringu firemních vozidel a to nejen v České republice, ale také i v dalších státech východní Evropy. Rovněž tato společnost poskytuje cestovní, havarijní a další druhy pojištění.

Související štítky

Související zprávy

  • Pohonné hmoty dále zlevňují, nafta je pod 28 Kč/l
    Ceny pohonných hmot v Česku v uplynulém týdnu opět klesly, již čtvrtý týden v řadě. Nejprodávanější benzin Natural 95 zlevnil od minulé středy o 18 haléřů na 29,36 koruny za litr a nafta o 19 haléřů na 27,87 koruny. Vyplývá to z údajů firmy CCS, která ceny pohonných hmot sleduje.
  • Co týden dal? Kolik stojí prezidentská kampaň?
    Suverénně nejvíc dosud za předvolební kampaň ze všech prezidentských kandidátů utratil Jan Fischer. Se znatelným odstupem za ním jsou na tom podobně Miloš Zeman, Přemysl Sobotka a Karel Schwarzenberg. Kolik je kampaň dosud stála se dozvíte v pravidelném týdenním souhrnu.
  • Co týden dal? Pomazánkové máslo alias roztíratelný tuk
    Česko u Soudního dvora EU prohrálo v letitém sporu o tento výrobek. Pomazánkové máslo se podle soudu bude muset přejmenovat, protože neobsahuje dostatečné množství mléčného tuku, jak požadují unijní předpisy. Více v pravidelném týdenním přehledu. Open in Google Docs ViewerOpen link in new tabOpen link in new windowOpen link in new incognito windowDownload fileCopy link addressEdit PDF File on PDFescape.com