Štítek Home Credit

Home Credit je jedna z největších splátkových společností v České republice. Tato nebankovní společnost se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů spíše na menší částky, které si můžete pořídit při nákupu běžného spotřebitelského zboží. Na splátky si tak u Home Credit můžete pořídit například novou televizi, ledničku i telefon. Hlavní výhodou je dostupnost úvěru, úvěr pořídíte přímo při nákupu v obchodě.

Související štítky

Související zprávy

  • Kometa Kamali! Dejte pozor, aby vás neoklamali!
    Českou reklamní kotlinu zaplavilo Kamali. Chytlavá píseň, chytlavá blondýna a smích. Reklama na Kamali na vás vyskakuje z televize, monitoru počítače, i rádia. Kdo vlastně stojí za spotřebitelskými úvěry Kamali?
  • Další limitní pád u lean hogs
    Futures kontrakty na lean hogs se dostaly v úterní seanci pod silný tlak, jenž vycházel z limitního cenového pádu předchozího dne, zhoršujících se cen živých prasat na promptním trhu i pondělní zprávy ministerstva zemědělství Spojených států o výši zásob vepřového.
  • Výsledky ankety v sekci Bydlení
    Naše poslední anketa byla zaměřena na stavební spoření. Zajímalo nás za jakým účelem máte uzavřeno stavební spoření. A jak vaše hlasování dopadlo?