Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

 

Štítek splátková kalkulačka

Pomocí splátkové kalkulačky si můžete spočítat, jaké budou vaše splátky při čerpání úvěru. Splátky zjistíte při zadání celkové sumy úvěru, úroku, který vám byl s půjčkou nabídnutý, a předpokládané délky splácení. Splátková kalkulačka vám také umožní se podívat na průběh splácení úvěru, například jak se vyvíjí splácení jistiny a kolik kdy zaplatíte za úroky úvěru.

Související zprávy


 • Nákup na splátky: Někdy výhodný, vždy však zrádný

  Zadlužení kvůli dárkům zavání nepříjemnostmi. Ani obdarovaní by se možná necítili dobře, kdyby věděli, že budete jejich dárek splácet ještě v květnu.

 • Konec neférových spotřebitelských úvěrů

  Včera nabyla platnosti a účinnosti novela zákona o spotřebitelském úvěru. Ta například zakazuje využívání předražených telefonních linek a používání směnek či šeků v souvislosti se spotřebitelskými úvěry. Finanční společnosti musí také posoudit úvěruschopnost každého zájemce o půjčku.

 • Kamil Holý: Banky si v krizi podkopávají vlastní business

  Krize a hůře přístupné bankovní půjčky nutí i jinak spolehlivé zákazníky bank vyhledávat úvěry na nebankovním trhu. O aktuální situaci na poli nebankovních půjček jsme mluvili s předsedou představenstva společnosti ACEMA Credit Czech Kamilem Holým.

 • Pomocná ruka zákona pro běžného občana

  Přerůstají Vám dluhy přes hlavu? Nevíte jak na osobní bankrot? Přejete si odškodnit v případě trestního činu, ale nemáte prostředky k získání potřebných informací. S ředitelem Asociace občanských poraden v České republice zejména, nikoliv však výlučně na tyto témata.

 • 5 základních rad pro začínající finanční poradce

  Pozice finančního poradce je perspektivní a v současné době velmi vyhledávaná. Pokud se ale rozhodnete této práci věnovat, měli byste se na ni pečlivě připravit.

 • Doba přeje lichvářům. Na co si dát pozor, než si půjčíte?

  Nad čím se zamyslet, než si půjčíte? Co je úpadek, jak se pozná, že je člověk v úpadku, kdo úpadek vyhlašuje a jaké to má následky pro dlužníka a jeho věřitele? Jak funguje oddlužení? Existuje více forem oddlužení? Jaký je rozdíl oproti exekuci? ROZHOVOR UVNITŘ

 • Nakupující zvěř aneb jak si přijít na velké peníze

  Vědci provedli jednoduchý experiment. Vpustili od obchodu s oblečením 50 lidí, kteří si měli vybrat zboží a zaplatit ho v hotovosti. Další měsíc ti stejní lidé dostali stejný úkol - jen měli platit kreditkou. PÁTEČNÍ GLOSA

 • Schyluje se k vánočnímu šílenství, nakoupíte také na dluh?

  Spolu s vánočním zbožím pomalu plnícím regály obchodních domů přibývá i nabídek bank a společností na financování dárků. Není přitom nejhorší využít některé z těchto nabídek, nejhorší je ztratit v nich orientaci.

Články Investujme.cz

Zobrazit další články
Rejstříky - subjekty

Rejstriky.finance.cz