Štítek jednorázové vyrovnání

Jednorázové vyrovnání je v podstatě částka, kterou obdrží účastník, který platil příspěvky na penzijní připojištění a splnil veškeré podmínky pro čerpání starobního důchodu. Pro invalidní důchod musí platit min. 3 roky, pro starobní penzi min. 5 let.

Související obsah

Související štítky

Související zprávy

 • Nemůžete teď platit příspěvky na penzijní připojištění? Smlouvu nemusíte hned rušit
  Máte uzavřenou smlouvu o penzijním připojištění, ale už dál nechcete anebo nemůžete spořit? Uvažujete o vypovězení smlouvy, ale nevíte, jak na to? Poradíme vám!
 • Počasí zvedlo kurz
  Včerejší očekávané srážky nesplnily očekávání a byly příliš slabé.
 • Dolar v očekávání, ale data mohou zklamat
  Dolar posílil oproti většině měn během evropské seance, posilněn obchodníky, kteří uzavírali krátké pozice v USD/JPY v očekávání dobrého vývoje na Wall street. 
 • Denní přehled trhů (Atlantik)
  Denní přehled trhu dluhopisů (Český trh dluhopisů včerejšího obchodního dne a výhled na dnešek, peněžní trh PRIBOR, swapové sazby, výnosová křivka), zahraniční peněžní trhy (peněžní trh LIBOR, výnosová křivka), devizové trhy (CZK/EUR, CZK/USD), kalendář očekávaných událostí a mnoho dalších informací.
 • ECB podle očekávání sazby ponechala
  Evropská centrální banka ponechala klíčové úrokové sazby na dosavadní úrovni a naplnila tak jednotné očekávání trhu. Důvodů pro stagnaci sazeb je v současné době poměrně hodně a k očekávanému zvýšení sazeb dojde spíše později než předpokládají současné odhady.
 • Přepočítávejte na stejné množství v různých hypermarketech
  Jak ušetřit při nákupu v hypermarketu? Když chceme levně nakupovat ve velkých obchodech, musíme si dát pozor na lákadla, slevy a akce na které se nás obchodníci snaží nachytat.
 • Nenoste si na nákup víc peněz, než opravdu potřebujete!
  Jak ušetřit při nákupu v hypermarketu? Nikdo není tak silný, aby vždy odolal všem těm lákadlům, které supermarkety a hypermarkety nabízejí. A všichni kdo chodíme nebo jezdíme nakupovat do velkých obchodních center moc dobře víme, že si mnohdy koupíme i to, co jsme původně koupit vůbec nechtěli!