Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

 

Štítek AČPM

Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) je profesní organizace, které sdružuje pojišťovací makléře, jenž působí na českém trhu. Jejím posláním je působení na legislativu ČR, etiky pojišťovacích makléřů, publicity tohoto oboru, vzdělávání svých členů i veřejnosti a také udržování a rozvíjení mezinárodních kontaktů.

Související obsah


Finance.cz

Související zprávy


  • Asociace makléřů loni zprostředkovala o 3,5 pct pojistného víc

    Praha 23. června (ČTK) - Makléřské společnosti sdružené v Asociaci českých pojišťovacích makléřů (AČPM) zprostředkovaly loni pro pojišťovny pojistné 21,07 miliardy korun, což proti předchozímu roku znamenalo po očištění od bývalých členů nárůst o 3,5 procenta. Asociace, jejíž členové uskutečňují asi 80 procent makléřských obchodů v ČR, o tom dnes informovala ČTK. Pojišťovny vybraly v roce 2010 na pojistném 151,1 miliardy korun, což byl meziroční nárůst o osm procent.

  • V anketě Pojišťovna roku 2010 s přehledem vítězí Kooperativa

    10.5.2011 V pořadí již 11. ročník odborné ankety Pojišťovna roku zná své vítěze – pojišťovací makléři z celé České republiky ohodnotili výkony pojistitelů v roce 2010 zcela jednoznačně: z celkových pěti vyhlašovaných kategorií získala Kooperativa pojišťovna ze skupiny VIG celkem čtyři prvenství. Nejvyšší příčku v kategorii specializované pojištění pak již třetím rokem za sebou obhájila Evropská Cestovní Pojišťovna.

Související štítky


Investice - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Rejstříky - subjekty

Rejstriky.finance.cz