Štítek blokace karty

Svou platební kartu můžete zablokovat v případě, kdy vám byla karta odcizena, nebo máte pocit, že bylo nějakým způsobem narušeno zabezpečení karty, například při online platbách. Blokace je celkem snadný proces, u mnoha účtů můžete kartu už jednoduše zablokovat v internetovém bankovnictví, nebo stačí zavolat na zákaznickou linku či na číslo určené k blokacím.

Související obsah

Související štítky

Související zprávy

 • Jak nejlépe používat platební kartu na dovolené v zahraničí
  Dnes si skutečně nemusíte brát do vyspělé ciziny velkou hotovost a riskovat, že vám někdo ukradne peněženku a přijdete o všechno. Platební karta, pár eur v peněžence a k tomu ATM lokátor v mobilu úplně postačí.
 • Dovolená bez problémů? Tak to pozor na peníze, dopravu a exotiku
  Ještě jste nebyli na dovolené? Pak vám možná přijde vhod několik rad, které se vám na místě letní relaxace bude hodit.
 • Dovolená 2017: Myslete na léto už teď, vyplatí se to (2)
  Přinášíme druhý díl rad, jak se připravit již v zimě na letní dovolenou a proč na ní myslet už krátce po vstupu do nového roku. Odpověď je jednoduchá: Úspora financí.
 • Jak bezpečně platit bezkontaktními kartami?
  Platební karty jsou mezi Čechy stále oblíbenější. Od roku 2006 až do loňského prosince vzrostl počet bezhotovostních transakcí realizovaných prostřednictvím karet u obchodníků téměř 4krát. Největší podíl bezhotovostních plateb tvoří bezkontaktní platby. Používání bezkontaktních karet je pohodlné a při dodržování základních pravidel bezpečné. Na prvním místě je však vždy ostražitost držitele platební karty.
 • 60 % českých průmyslových objektů nemá dostatečnou ochranu před kybernetickými útoky
  Až 60% průmyslových objektů v Česku nemá podle údajů společnosti Auris, patřící do skupiny Delta Capital, dostatečnou ochranu před hrozbou kybernetických útoků. Jedná se zejména o energetiku, telekomunikace, dopravu, chemický, vodní nebo potravinářský průmysl.
 • Gajdoš: Podvodné platby jsou na nejnižší úrovni za posledních 10 let
  Česká republika byla jednou z prvních zemí, které zavedly technologii EMV, díky které je počet podvodných transakcí platební kartou čtyřikrát nižší než v Evropě. Češi v zahraničí platí nejčastěji v hotovosti příslušné měny a jen v 16 % použijí výhodnější debetní kartu, uvedl v rozhovoru Marcel Gajdoš, regionální manažer Visa Europe pro Českou a Slovenskou republiku.
 • Cena rýže fundamentálně podpořena
  Futures kontrakty na rýži obchodované na Chicago Board of Trade včera posílily počtvrté za posledních pět obchodních seancí. Pozitivní pro trh je bezesporu výše amerického exportu, která se udržuje na dobré úrovni a pokračuje ujídat z dlouhodobých zásob.
 • Trh skotu čeká na páteční report
 • Jak si stoji koruna, euro a dolar? (Ruesch)
  Včerejší obchodování koruny s eurem bylo opět klidné, otevírací a uzavírací kurz se téměr nelišily úrovní 30,53 CZK/EUR, resp. 30,52 CZK/EUR.