Štítek bonus

Bonusem se obecně míní nějaká forma odměny, prémie apod. Ve světě daní se nejčastěji setkáme s daňovým bonusem, který získáte v případě, že vaše daňové zvýhodnění je vyšší, než daňová povinnost. Jen připomeneme, že daňovým zvýhodněním se rozumí daňové slevy na děti. životního pojištění.

Související štítky

Související zprávy

 • Víte, jaké bonusy můžete v roce 2023 čerpat u své zdravotní pojišťovny?
  Zajímá vás, na jaké benefity máte nárok u své zdravotní pojišťovny? Podívejte se na přehled čtyř nejpopulárnějších pojišťoven a jejich benefitů, které poskytují svým pojištěncům.
 • Jaké dotační bonusy lze získat z Nové zelené úsporám?
  Některé z osob, kterým je poskytnuta dotace z Nové zelené úsporám, mají nárok na dotační bonus. Kolik to bude a kolik můžete maximálně získat?
 • Kde dostanete za založení účtu bonus? Jaké jsou aktuální akční nabídky tuzemských bank?
  Svůj bankovní účet má už většina dospělých obyvatel České republiky, řada z nich jich má i několik. Banky se proto snaží nové klienty nalákat na různé propagační akce. Zmapovali jsme, jaké jsou aktuální nabídky.
 • Banka může platit i vám. Která nabízí bonusy?
  Plánujete přejít do jiné banky a rádi byste si přitom bez námahy přivydělali i nějakou tu kačku k dobru? Chcete změnit běžný účet, ale nevíte, jaký zvolit? Vyberte si ten, kde dostanete bonus!
 • Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
  K podzimnímu koloritu už tradičně patří nové ceníky zemního plynu. Tím v České republice vytápí asi 1,5 milionů domácností. Mají se během topné sezóny připravit na zdražení?
 • Nová zelená úsporám - jak získat bonus 40 000 Kč?
  Otáleli jste zatím se zateplováním nebo výměnou kotle ve svém domě? Motivovat vás má bonus až 40 tisíc korun, který dostanete, když zkombinujete kotlíkové dotace s příspěvkem z programu Nová zelená úsporám. Od září se také navyšuje podpora solárních elektráren, a tak na novou fotovoltaiku můžete získat až 150 tisíc korun.
 • Jak ušetřit maximum díky bonusu z povinného ručení
  Bonus bývá většinou klíčovým faktorem při stanovení výsledné ceny povinného ručení. Díky slevě za bezeškodní průběh lze na pojistném standardně ušetřit až polovinu, u některých pojišťoven dokonce 60 % ze základního pojistného. Přinášíme vám několik tipů, jak díky bonusu ušetřit za pojištění co nejvíce.
 • Malusy a bonusy - cukr a bič na řidiče
  Řidičům, kteří respektují pravidla a jezdí bez nehod, přinesou bonusy zajímavé snížení ceny za povinné ručení. Řidiči, kteří často chybují, budou ale muset zaplatit více v důsledku malusů.
 • Povinné ručení - co je dobré vědět
  Zákon stanoví pro každého řidiče motorového vozidla nutnost být pojištěn kvůli odpovědnosti za škodu z provozu vozidla. Na co se vztahuje, kdo se pojišťuje, a kdo hradí škody za nepojištěné vozidlo?
 • Jak na změnu pojišťovny u povinného ručení?
  Stejně jako každý rok i letos na konci října pojišťovny zveřejní své sazebníky povinného ručení na příští rok. Budeme si tak moci zvolit pojišťovnu u níž uzavřeme smlouvu na příští rok. Jak při změně pojišťovny postupovat?
 • Mzdová diferenciace se prohloubila
  Průměrná mzda v 1. čtvrtletí 2002 činila 14 204 Kč, což je o 933 Kč (7,0 %) více než ve stejném období roku 2001. Tento údaj se vztahuje k 3 076,3 tis. zaměstnanců sledovaných subjektů.
 • Report z pražské burzy (Fio)
  Dveře krátkodobých spekulantů zůstávají zcela zavřené i dnes a obchodování na burze připomínalo spíše sváteční dny, kdy je nutné na trh vstupovat s nějakou myšlenkou a nikoliv jen se zájmem vozit  se na denních výkyvech.
 • Amrické trhy v týdnu od 15. 04. do 19. 04. 2002
  Index Dow Jones Industrial Average v minulém týdnu vzrostl o 0,7 procent, Nasdaq Composite přidal 2,3 procent a Standard & Poor´s 500 posílil 0,13 procent.