Štítek freelancer

Freelancer je označení z angličtiny, kterým lze nazvat osobu na volné noze, kterou si najme daná firma na specifický druh práce. Freelancer je pak profesionál v oboru, který rozumí požadované problematice. Existuje pro něj také označení kontraktor.

Související štítky

Související zprávy

  • Jaké je to být na „volné noze“?
    Být freelance, neboli jít na volnou nohu, to bývá pro mnohé východisko, pokud je to již v práci nebaví. I toto podnikání však má svá specifika.
  • Podnikání při studiu? Proč ne!
    Studujete školu, ale rádi byste se co nejdříve postavili na vlastní nohy? Kromě doplňování zboží v supermarketu a jiných brigád můžete přijít k penězům zcela jinou formou, a to sice podnikáním. Víte, že podnikající studenti do 26 let jsou dokonce státem podporováni?
  • Jak se stát nezávislým profesionálem
    Ve dvou předchozích článcích jste se mohli dočíst o tom, jak zhruba život freelancera vypadá, nyní je čas na méně záživné, ale čistě praktické informace, kterak se prokousat skrze začarovaný les byrokracie a neuvíznout v pařátech finančního úřadu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.