Štítek ING konto

ING Konto je spořicí účet/vklad od ING Bank bez výpovědí lhůty, díky čemuž můžete s penězi volně disponovat. Nabízí úrok ve výši 0,7 % do 1 000 000 Kč. Připisování úroků je zde prováděno v rámci měsíců a vedení účtu je zcela zdarma.

Související obsah

Související štítky

Související zprávy

 • Banka může platit i vám. Která nabízí bonusy?
  Plánujete přejít do jiné banky a rádi byste si přitom bez námahy přivydělali i nějakou tu kačku k dobru? Chcete změnit běžný účet, ale nevíte, jaký zvolit? Vyberte si ten, kde dostanete bonus!
 • Vaníček: Důležitá je pravidelnost a vytvoření zdravého spořicího návyku
  I když aktuální úrokové sazby jsou nižší než v minulosti, je ale důležité uchovat si správné spořicí návyky, finanční rezervu vytvářet průběžně a v rámci možností ji optimálně zhodnocovat, uvedl mimo jiné Libor Vaníček v interview pro Finance.cz.
 • Investoři jsou již léta v šoku
  Situace u nás není od té „světové“ nijak výrazně odlišná. I naši drobní investoři se ještě nevzpamatovali z šoku, který je postihl v rámci finančí krize. Od září roku 2008 z fondů stáhli bezmála 100 miliard korun, z toho víc než polovinu hned do konce roku 2008.
 • Denní přehled trhů (Atlantik)
  Denní přehled trhu dluhopisů (Český trh dluhopisů včerejšího obchodního dne a výhled na dnešek, peněžní trh PRIBOR, swapové sazby, výnosová křivka), zahraniční peněžní trhy (peněžní trh LIBOR, výnosová křivka), devizové trhy (CZK/EUR, CZK/USD), kalendář očekávaných událostí a mnoho dalších informací.
 • Dolar profituje z možné intervence
  Dolar šel nahoru během asijské seance, důvodem byl mírný výběr zisků a týdenní absenci japonských obchodníků. . Evropské trhy jsou dnes otevřeny mino Velkou Británii.
 • Měď oslabila po zlých zprávách
  Aktivní červencový futures kontrakt na měď v pátek oslabil o 1,15 centů a uzavřel na 72,40 centů za libru.
 • Irák obnoví vývoz ropy
  Irák, který pumpuje okolo tří procent světové ropy, oznámil, že obnoví svůj export. Ten zastavil 8. dubna na protest proti izraelské okupaci palestinských území.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.