Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

 

Štítek startup

Startup (anglicky správně start-up) je nově založený podnikatelský subjekt (začínající společnost), který se velmi rychle rozvíjí a mění. Star-up jsou často spojeny s velkým potenciálem, ale i rizikem. Většinou se jedná o originální myšlenky, podnikatelský záměr, který je ve fázi rozvoje. Nicméně neexistuje ucelená definice start-upu.

Související obsah


Finance.cz

Související zprávy


 • 8 mýtů, které si možná myslíte o startupech

  V dnešní době se startup spojuje většinou s podnikáním v technologicky náročném odvětví, jako je například IT. Ze své podstaty je startup označení pro jakékoli začínající podnikání, které má výrazný potenciál růstu. A startup je hlavně in. Co všechno si o startupech myslíme a co nám na to říkají statistiky?

 • Crowdfunding: jen přes HitHit se v roce 2016 investovalo 39 miliónů. Jak uspět se svým projektem?

  Crowdfundingové financování projektů v České republice roste. V minulém roce se vybralo celkem 60 milionů, více než polovinu z toho vybral portál HitHit. Co všechno ovlivňuje úspěšnost vybírání peněz na projekty a jak nejlépe vytvořit svůj vlastní projekt?

 • Mezinárodní studentský projekt na ČVUT pomáhá i dětem

  Pod zkratkou SCOPE se skrývá mezinárodní letní projekt Summer of Code Outstanding Programming Experience, který pořádá studentská organizace IAESTE Českého vysokého učení technického v Praze. Tento projekt je určen pro studenty IT, kteří si chtějí otestovat své zkušenosti v praxi a chtějí si vyzkoušet, jaké je to pracovat na reálných projektech zadaných firmami z oboru. Programátoři pracují celé léto ve školícím centru Silicon Hill a získávají zkušenosti z oboru.

 • CISCO SYSTEMS a ČVUT vyhlašují soutěž Cisco Outstanding Thesis Award

  Výzkumná skupina “Cognitive Research”, součást společnosti CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o., ve spolupráci s Fakultou elektrotechnickou Českého vysokého učení technického v Praze vyhlašují soutěž o nejlepší bakalářskou, diplomovou a disertační práci přispívající k pokroku v oblasti bezpečnosti počítačových sítí a systémů, big data a strojového učení.

 • Technologická akciová bublina 2.0?

  Současný býčí trh na akciových trzích pokračuje již pátým rokem a s každým novým pokořením historických maxim se ve spojení s technologickými akciemi množí varování o spekulativní bublině.

 • Zkušenost: Zahraniční stáž a práce v Berlíně

  Rozhodování pro a proti o práci v zahraničí už máte za sebou, a teď už jen přemýšlíte kam se vydáte? Dovolte mi, abych vás pozvala do Berlína, který pro vás nabízí mnoho možností.

 • Vstaň, nebo zaplať

  Nechce se vám vstávat? A co kdybyste za každé pozdní vstávání museli zaplatit řekněme 10 dolarů? Existují aplikace a webové projekty, které zkontrolují plnění cílů – a prohřešky trestají finančně. PÁTEČNÍ GLOSA

Související slova ve slovníku