Štítek úrokové dotace

Úrokové dotace spočívají v podpoře hypoték. Jedná se v podstatě o příspěvky od Ministerstva pro místní rozvoj, které jsou určeny osobám do 36 let na starší bydlení. Jestliže ale klesne úroková sazba pod 5 %, dotace budou nulové.

Související obsah

Související štítky

Související zprávy

 • Zdražování hypoték navzdory poklesu ceny peněz nekončí
  Sazby na mezibankovním trhu začaly na začátku února klesat. V cenách hypoték se však tento trend zatím nepromítnul. Ba naopak, nabídkové sazby v průběhu února dál rostly.
 • Jak na dotace od úřadu práce
  Úřad práce může poskytnout začínajícím podnikatelům dotaci ve výši několika desítek tisíc korun. O co vlastně jde?
 • Kde a jak získat dotace na kotle nebo zateplení
  Léto přeje rekonstrukcím. Chystáte se i vy na výměnu kotle, protože ten stávající jen tak tak dosloužil do konce topné sezóny? Na nový kotel můžete dostat dotaci, a to klidně hned dvakrát. Pokud vás nepodpoří kraj, můžete o peníze žádat v Nové zelené úsporám.
 • Úsporný rok 2013: Stavět se bude jen nízkoenergeticky
  Stavebnictví čekají v příštím roce změny. Poslanecká sněmovna přehlasovala vetovanou novelu zákona o hospodaření energií a od 1. ledna 2013 začne platit novela, která má přispět ke snížení energetické náročnosti budov. Příští rok by se měl také znovu rozběhnout dotační program navazující na Zelenou úsporám.
 • Letos stát vlastní bydlení nepodpoří: Nebude ani úroková dotace, ani úvěr 300
  Uvažujete o vlastním bydlení a zajímá vás, zda je letos nějak zvýhodněno? Státní podpory se bohužel skoro nedočkáte.
 • Za kmenovou akcii nabídne AVS pouhých 372,40 Kč
  Podle tiskového mluvčího rakouské Erste plánuje AVS nabídnout při povinném odkupu akcií České spořitelny 372,4 Kč za kmenové akcie a 177 Kč za prioritní akcie bez hlasovacích práv.
 • Komoditní trhy v kostce
  Futures kontrakty na zlato vystoupaly ve středu v New Yorku již na 4 1/2letá maxima a po deváté za posledních deset seancí se tak tomuto trhu podařilo skončit v zisku. Zlato se totiž těší stále silnější poptávce ze strany investorů.
 • Včerejší závěr amerických trhů negativně ovlivní dnešní open v SRN
  Jestliže v USA stále přetrvává prodejní nálada, živená zejména novými účetními problémy společností a nejistotou spojenou se ziskovými očekáváními, pak tento vliv přesahuje i do Evropy.
 • Zahraniční trhy v týdnu od 20.5. do 24.5.2002
  Každé pondělí v poledne najdete ve zpravodajství sekce Kapitálový trh kompletní analýzu zahraničních kapitálových trhů a událostí z minulého týdne, zpracovanou analytiky renomovaného obchodníka Atlantik FT, a.s.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.