Štítek trading

Trading je výraz používaný pro krátkodobé spekulativní obchodování převážně na trhu s cennými papíry nebo na měnových trzích. Trading tak zahrnuje obchodování a spekulace na pokles či nárůst hodnoty a spekulace na změnu měnového kurzu.

Související štítky

Související zprávy

  • Co přinese digitální revoluce v oblasti finančních produktů? Bankéři přestanou existovat
    Doba, kdy budou svět ovládat počítače namísto lidí, se urputně blíží. Jedny z největších změn pak nastanou v oblasti financí a bankovnictví. Na co se můžete (ne)těšit?
  • Trading: Jaký počítač vybrat?
    Trading se nedá dělat na papíře s obyčejnou tužkou v ruce. Souhlasím s tím, že se v podstatě vracíme do starověku a dnešní tablety jsou takové sumerské destičky, do kterých ryjeme prstem, ale na trading je potřeba něco lepšího než sumerská destička.
  • Lesk ratingů francouzské vlády se postupně vytrácí
    Včera to byla již druhá ratingová agentura, která snížila nejlepší možné hodnocení vládních závazků (AAA) o jeden ratingový bod dolů. Soudě z reakce eura či dluhopisových trhů v eurozóně, pro finanční trhy zjevně tato informace nebyla tak ohromující zprávou, jako když se schylovalo k obdobnému snížení ratingu Francie na počátku roku ze strany agentury S&P.