Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

 

Štítek asistenční služby

Asistenční služby nejčastěji poskytují pojišťovny k pojištění automobilu. Je to linka, která poskytne pojištěným řidičům informace a asistenci v případě, kdy je to nutné. Tedy například při havárii, při poškození automobilu a při dalších událostech. Asistenční služba vám v takovém případě může zajistit nový automobil a další pomoc. Asistenční službu můžete získat například i k platebním a leasingové splátkykreditním kartám.

Související obsah


Finance.cz

Související zprávy


 • Co dělat v případě dopravní nehody?

  Dopravní nehody se na silnicích stávají denně a každý i sebeopatrnější řidič se může stát jejich účastníkem. Správný a pohotový přístup bezprostředně po události může velmi zmírnit nejen materiální škody nebo škody na zdraví, ale také usnadnit řešení pojistné události včetně následného odškodnění.

 • Kdy vám pomůže asistenční služba zadarmo?

  Měl to být docela pěkný výlet. Ale ochota auta poslouchat se vytratila a posádka se k radám, jak to opravit nějak nemá. Kdo tedy pomůže? Že by moje pojišťovna? I když mám jen povinné ručení?

 • Asistence u pojištění vám ušetří náklady i starosti

  Podle odborníků se Češi často pojišťují na vážná, ale málo pravděpodobná rizika. Drtivá většina Čechů přitom vnímá pojištění především jako finanční nástroj, který jim uhradí škody na majetku či je odškodní při újmě na zdraví. Jen málo lidí přitom opravdu využívá všechny služby, které jsou součástí pojistných balíčků.

 • Havarijní pojištění: Nehodovost na podzim a v zimě stoupá

  Studené teploty, namrzlé silnice a déšť či sníh řízení příliš nesvědčí, a tak není divu, že na podzim a v zimě počet dopravních nehod pravidelně stoupá. Když k nehodě dojde, povinné ručení vás ochrání před odpovědností za škodu na majetku či zdraví někoho jiného, pro pojištění vlastního vozidla je však nutné uzavřít havarijní pojištění.