Štítek mobilní tarify

Mobilní tarif je paušál, díky kterému můžete volat, psát SMS a surfovat na internetu v mobilu. V Česku jsou třemi největšími operátory Vodafone, T-Mobile a O2.

Související štítky

Související zprávy

 • Jak s námi operátoři jednají? Vata to tedy není
  Telefonní operátoři loví zákazníky, ale jakmile mají podepsanou smlouvu, pak si v některých případech leccos musí klient zjistit, vyřídit a zajistit úplně sám. Nefunguje technická podpora a „pomocníci“ na druhé straně zákaznické linky vám pomáhají velmi svérázným způsobem.
 • Vodafone výrazně vylepšuje tarify pro lidi nad 60 i zdravotně znevýhodněné
  Solidní porci volných minut, neomezené SMS a více mobilních dat za necelé tři stokoruny měsíčně si mohou pořídit ti, kteří dosáhli věku 60 let. Zároveň pro ně platí speciální nabídka datové SIM a tabletu za korunu. Pro držitele průkazu ZTP* Vodafone přináší za zhruba pětistovku měsíčně tarif s 20 GB dat, neomezeným voláním i SMS. Nabídka startuje od dnešního Mezinárodního dne seniorů a chce podpořit mimo jiné sociální vztahy a aktivní život seniorů i lidí se specifickými potřebami.
 • Vypadá to, že se dočkáme snadnější změny operátora
  V poslanecké sněmovně prošel prvním čtením vládní návrh novely zákona o elektronických komunikacích Ten, který ruší pokuty za předčasné ukončení smlouvy nebo krátí přenos čísla na 2 dny.
 • Co vás může překvapit při přechodu k novému operátorovi?
  Chcete přejít k jinému operátorovi, protože jste zjistili, že má výhodnější podmínky? Zalíbil se vám tarif, kde je víc volných minut, SMS zdarma a pořádná porce dat? V tom případě se připravte, že vás může řada věcí překvapit.
 • Jaké tarify nabízejí operátoři zdravotně postiženým?
  Zlevněné tarify nenáleží jen studentům anebo důchodcům. Nárok na ně mají při splnění podmínek i osoby s průkazem ZTP nebo ZTP/P. Co nám operátoři letos můžou nabídnout?
 • Tarify pro důchodce: paušály vs. předplacené karty
  Poohlížíte se po mobilním tarifu, který by dokázal pokrýt potřeby důchodců? Hledáte levné volání pro dědu s babičkou? Operátoři pro seniory nabízejí zvýhodněné ceny. Vyplatí se ale?
 • Mobilní studentské tarify 2019: kde mají nejvýhodnější?
  Jste student a hledáte pro sebe výhodný tarif? Zajímat vás bude určitě počet SMS zdarma, volné minuty, množství dat a cena. Který operátor má pro studenty nejlepší nabídku?

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.