Štítek mobilní tarify

Mobilní tarif je paušál, díky kterému můžete volat, psát SMS a surfovat na internetu v mobilu. V Česku jsou třemi největšími operátory Vodafone, T-Mobile a O2.

Související štítky

Související zprávy

 • Od roku 2023 fungují slevy na volání a internet. Kdo na ně dosáhne?
  Máte velmi nízké příjmy anebo jste zdravotně postižená osoba? V takovém případě dost možná budete mít v letošním roce nárok na slevu na volání a internet u svého operátora. Jaké podmínky však musíte splnit?
 • Česko stále patří k zemím s nejvyššími účty za telekomunikace
  Pravidelná zpráva Českého telekomunikačního úřadu vyzdvihuje růst spotřeby dat v mobilních i pevných sítích. S vlnami fúzí a akvizic se tenčí konkurence lokálních providerů a ve srovnání se zbytkem Evropy patříme k zemím, kde se za možnost komunikovat na dálku platí nejvíc.
 • Češi používají mobilní data stále více, průměrná spotřeba stoupla na 4,5 GB měsíčně
  Jak se vyvíjejí počet virtuálů a cena za 1 MB přenesených dat? Výroční zpráva telekomunikačního regulátora nabízí zajímavá data o českém trhu.
 • Některé věci smrtí nekončí. Co vše je potřeba zařídit, když vám zemře blízký?
  Ztráta rodinného příslušníka či jiné blízké osoby je zřejmě tím nejtěžším, s čím se může člověk během svého života setkat. Bohužel, i v této psychicky velice složité a emotivní situaci je potřeba po zemřelém zařídit celou řadu věcí. Vedle samotného pohřbu je nutné vyřídit například záležitosti spojené s bankovním účtem zesnulého, dodávkou energií či jeho mobilním tarifem.
 • Dítě chce pod stromeček mobil i s tarifem. Jaký zvolit?
  Kdo ze školních dětí nemá mobilní telefon, jakoby snad ani nebyl. Je to pro ně nezbytnost a čím dražší, tím lepší, tím více je školák v kolektivu ceněn. Mobil samotný je ale k ničemu, dítě taktéž žádá volání, ale ze všeho nejvíc připojení k internetu. Když na to přistoupíme, budeme postaveni před otázku – jaký tarif by mělo dítě využívat?
 • Jak s námi operátoři jednají? Vata to tedy není
  Telefonní operátoři loví zákazníky, ale jakmile mají podepsanou smlouvu, pak si v některých případech leccos musí klient zjistit, vyřídit a zajistit úplně sám. Nefunguje technická podpora a „pomocníci“ na druhé straně zákaznické linky vám pomáhají velmi svérázným způsobem.
 • Vodafone výrazně vylepšuje tarify pro lidi nad 60 i zdravotně znevýhodněné
  Solidní porci volných minut, neomezené SMS a více mobilních dat za necelé tři stokoruny měsíčně si mohou pořídit ti, kteří dosáhli věku 60 let. Zároveň pro ně platí speciální nabídka datové SIM a tabletu za korunu. Pro držitele průkazu ZTP* Vodafone přináší za zhruba pětistovku měsíčně tarif s 20 GB dat, neomezeným voláním i SMS. Nabídka startuje od dnešního Mezinárodního dne seniorů a chce podpořit mimo jiné sociální vztahy a aktivní život seniorů i lidí se specifickými potřebami.
 • Vypadá to, že se dočkáme snadnější změny operátora
  V poslanecké sněmovně prošel prvním čtením vládní návrh novely zákona o elektronických komunikacích Ten, který ruší pokuty za předčasné ukončení smlouvy nebo krátí přenos čísla na 2 dny.
 • Co vás může překvapit při přechodu k novému operátorovi?
  Chcete přejít k jinému operátorovi, protože jste zjistili, že má výhodnější podmínky? Zalíbil se vám tarif, kde je víc volných minut, SMS zdarma a pořádná porce dat? V tom případě se připravte, že vás může řada věcí překvapit.
 • Jaké tarify nabízejí operátoři zdravotně postiženým?
  Zlevněné tarify nenáleží jen studentům anebo důchodcům. Nárok na ně mají při splnění podmínek i osoby s průkazem ZTP nebo ZTP/P. Co nám operátoři letos můžou nabídnout?
 • Tarify pro důchodce: paušály vs. předplacené karty
  Poohlížíte se po mobilním tarifu, který by dokázal pokrýt potřeby důchodců? Hledáte levné volání pro dědu s babičkou? Operátoři pro seniory nabízejí zvýhodněné ceny. Vyplatí se ale?
 • Mobilní studentské tarify 2019: kde mají nejvýhodnější?
  Jste student a hledáte pro sebe výhodný tarif? Zajímat vás bude určitě počet SMS zdarma, volné minuty, množství dat a cena. Který operátor má pro studenty nejlepší nabídku?