Štítek mimořádná pomoc

Mimořádná okamžitá pomoc je dávka hmotné nouze, která je vyplácena jednorázově. Nárok na ni mají osoby, kterým může z nedostatku finančních prostředků hrozit zdravotní újma, utrpěly majetkovou ujmu na základě živelné pohromy anebo kterým hrozí sociální segregace apod.

Související obsah

Související štítky

Související slova ve slovníku

Související zprávy

 • Podporu z pracáku nedostanete vždy a její součástí mohou být poukázky (2)
  Jak se vyplácí podpora v nezaměstnanosti? Někdy i prostřednictvím poukázek. Přečtěte si pokračování rozhovoru s mluvčí ÚP Kateřinou Beránkovou.
 • Na co si Češi uzavírají životní pojištění?
  Máte uzavřeno životní pojištění? Že ne? A nepatříte náhodu mezi ty, kteří by o něm měli začít uvažovat? Podívejte se, jak se chrání proti úrazu, ztrátě zaměstnání anebo úmrtí Češi.
 • Až přes 50 000 Kč s dávkou mimořádné okamžité pomoci. Za jakou cenu ale?
  Váš dům zničila povodeň? Nemáte, kde bydlet? Nenajdete peníze na jídlo a ani na léky? Nedosáhnete na běžné sociální dávky? Dostali jste se do hmotné nouze a  čeká vás nezbytný jednorázový výdaj? Pak si zkuste zažádat o mimořádnou okamžitou pomoc.
 • Pšenice pokračovala v pádu
  Futures kontrakty na pšenici pokračovaly v pátek v pádu. Aktivní červencový kontraktní měsíc oslabil o 2 3/4 centů a uzavřel na 273 1/4 centů za libru.
 • Cattle-on-feed report přátelský
  Kurz červnového futures kontraktu na živý skot pokračoval v pátek v poklesu. Za posledních osm obchodních seancí dokázal uzavřít nad otevírací hodnotou dne pouze jednou.
 • Pozor při výběru investiční společnosti
  Také se vám již satlo, že vás na doporučení známých nebo přátel kontaktoval "finanční poradce" a nabízel výhodné finanční produkty, výborné zahraniční fondy do kterých může investovat volné peníze? Je to celkem běžná praxe. Ale pozor...
 • Zákazníci KTP Quantum budou vyplaceni
  Komise pro cenné papíry po dohodě s Ministerstvem financí oznámili Garančnímu fondu obchodníků s cennými papíry, že KTP Quantum není schopen plnit své závazky. KOnečně se otevírá prostor pro vyplacení klientů obchodníka z Fondu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.