Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

 

Štítek Česká pojišťovna

Česká pojišťovna je jedna z našich nejstarších pojišťoven, která byla založena v roce 1827 (obnovení její činnosti po znárodnění z roku 1948 bylo v roce 1992). Jedná se o jednu z našich největších pojišťoven. Na to, kdo ji a další pojišťovny vlastní se můžete podívat v přehledu vlastníků pojišťoven.

Související zprávy


 • Česká pošta vám nedoručila balík? Jak a kde si můžete stěžovat?

  Plno lidí objednává vánoční dárky přes internet. Nejčastějším doručovatelem je pak Česká pošta. Nepřivezla vám balík? Zůstal vám jen lísteček ve schránce? Jak se bránit?

 • Děti si můžete nechat pojistit třeba jen na víkend

  Riziko u dětí je větší ve dnech jejich volna, tedy například o prázdninách. Ty právě končí, ale nastupující babí léto děti stále láká na kolo, brusle, skákání na trampolíně a další nejrůznější sportovní aktivity, při kterých se mohou zranit. A pokud víme, že se jim dítě třeba o víkendu bude věnovat, není problém ho pojistit i na tuto krátkou dobu

 • Kolik nás ročně stojí zdravotní péče?

  České zdravotnictví na jedné straně v mnoha ohledech obstojí srovnání se západní Evropou, zatímco na druhé je zmítáno korupčními kauzami. Jak je zdravotnictví financováno? Jakou část tvoří zdravotní pojištění? Kolik a kde Češi průměrně ročně doplácí?

 • Teroristický útok: Můžeme se proti němu pojistit?

  Je vůbec možné se pojistit proti terorismu? Jaké jsou podmínky a maximální výše krytí u jednotlivých pojišťoven?

 • Co potřebujete vědět o pojištění pro zvířata předtím, než ho založíte

  Každý majitel pejska nebo kočky nám dá jistě za pravdu, když řekneme, že veterinární poplatky jsou až nekřesťansky drahé. Pojištění pro zvířata je novějším finančním produktem, díky kterému má majitel ušetřit. Funguje ale stejně pro každého?

 • Pojišťovny odhalily podvody za víc než miliardu, meziročně více

  Pojišťovny odhalily za tři čtvrtletí pojistné podvody za více než miliardu korun, meziročně opět více. Vyplývá to z ankety ČTK mezi největšími pojišťovnami. Největší škody páchají organizované zločinecké skupiny. Nejčastěji je to v pojištění vozidel, například při fingování krádeží, ale stále častěji také v životním či dokonce cestovním pojištění.

 • Kdy můžete žádat náhradu škody za ztracený kabát v restauraci?

  Poškození, ztráta nebo zničení svršku v restauraci? Kdy můžete žádat od provozovatele náhradu škody? Škoda na odložené věci dle nového občanského zákoníku bude tématem dnešního článku.

Investice - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah